Otevřený dopis řediteli České televize

pondělí 8. červen 2009 22:29

Vážený pane řediteli,
je vskutku chvályhodné, že se ČT rozhodla odvysílat cyklus o justiční vraždě Milady Horákové "Proces H" . Vzhledem k tomu, že komunistické myšlenky jsou stále živé, je třeba si stále připomínat, čeho všeho byli a jsou schopni lidé tohoto zvláštního ražení.

Vzhledem k pracovní a jiné zaneprázdněnosti jsem neměl možnost sledovat minulé díly (první sleduji teprve dnes tj. v pondělí 8.6.) a tudíž bych vám rád v této souvislosti položil jednu zásadní otázku: "Proč není tento dokument přístupný v internetovém archivu České televize ?"

Pokud jsou důvodem nějaká autorská práva, je třeba udělat vše pro to, aby tento dokument mohlo vidět  co nejvíce lidí. Opakování tohoto cyklu před podzimními volbami na ČT1 v hlavním čase by nebylo od věci a samostatné DVD by bylo určitě bestselerem.

Poslouchám závěrečnou řeč prokurátorky Brožové a je mi z toho špatně. Chci věřit, že se tyto časy již nikdy nevrátí, ale nesmíme zapomínat, že lidé mají krátkou paměť. Volby do Europarlamentu jsou toho důkazem a podzim se blíží. Mám obavu, abychom se nedočkali vlády oranžových s rudými. Potom nás Bůh ochraňuj.

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)