Červenobílé radosti

pondělí 18. květen 2009 20:11

Ráno bylo poměrně chladné a tudíž mne vůbec nepotěšila slova průvodčí, která nás vítala slovy: "Jednička nesvítí a netopí". Na mou poznámku "Kdy už konečně bude kvalita poskytovaných služeb odpovídat cenám jízdenek?" reagovala pouze smutným úsměvem, ale spolucestující to komentoval: "Líp už bylo..."

Tyto řádky však píši v době, kdy spěchám domů, abych stihl televizní přenos zápasu Viktoria Žižkov,ve kterém Slavia může definitivně rozhodnout o svém triumfu. Venku svítí sluníčko a ve vagónu je jak v sauně. Pro změnu totiž nefunguje klimatizace, ale to není nic nového pod sluncem a na našich drahách. Hlavně abych byl doma včas, když nemůžu být na Žižkově...

Po tragickém jaru jsme se konečně dočkali hry, která byla vizitkou červenobílých na podzim loňského roku. Slavia v dohrávce 28. kola Gambrinus ligy porazila po výborném výkonu Viktorku na jejím hřišti 3:1 a zajistila si tak dvě kola před koncem sezóny sedmnáctý titul v historii. Nejlepším mužem na hřišti byl Pavel Fořt, který se probudil v pravý čas. Prvenství sešívaní obhájili po šedesátišesti letech a "věčně druzí" je snad už definitivně historií.

Se synem jsme si otevřeli lahvinku sektu a připojujeme se ke gratulacím...

SKS forever :-)


Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)