Je Lisabonská smlouva zločin?

sobota 9. květen 2009 10:08

Protože nelze stíhat všechno a mnohé důležité nám často unikne, jsem vděčný lidem, kteří mne občas upozorní na něco, co bych si měl taky přečíst.Vzhledem k závažnosti příspěvku z konkurenčního blogu, dovoluji si z něj ocitovat, i když mne někdo možná nazve "tapetářem" podobně jako kolegu JK. Protože obsah příspěvku je blízký mému vidění světa, předkládám ho i mým čtenářům.

"Argumenty proti Lisabonské smlouvě jsou po jednání Senátu zase o něco jasnější, a ačkoliv budou eurohujeři pořád k těmto argumentům hluší a slepí, nic to nemění na tom, že Lisabonská smlouva je zločin, ze kterého se bude muset jednou zodpovídat každý, kdo ji hájí.

Vytváří se precedens, který DEMOKRACII mrzačí stejně nechutně a ohavně, jako před 71 lety. Mnichovská dohoda řešila údajné nespravedlivé zacházení s německou "menšinou" v pohraničí. To byl hlavní argument, kterým se zaštítili její účastníci. Pokud se já sám podívám očima tehdejší atmosféry, která se ujala mezi lidmi po této události na současnost, vidím analogie naprosto stejné a poplatné dnešní době.

Perverzní DEMOKRACIE, která je ustanovována skrze tento dokument politickými elitami, způsob jakým ji politické elity prosazují, způsob a forma jakou volí tihle ZRÁDCI k nátlaku na prezidenta Česka...hovoří za všechno. Co je ovšem nejvíce ubohé a nechutné je, že je nám vnucován strach. Strach z izolace, nikoliv strach z války, která se může nakonec stát jediným možným řešením, jak se vyvázat z tohoto stále se stupňujícího kolotoče lží, manipulací a popírání všeho, na čem Evropa stavěla svou identitu tisíce let v jednotlivých svých oblastech."

Celý článek blogera Štěpána Sekaniny si můžete přečíst zde .

Jinak se na delší domu odmlčím, protože budu příští týden na zahraniční služební cestě a dám přednost poznávání místních pamětihodností před "surfováním"...
Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)