Neodvolatelný trenér byl odvolán

pondělí 29. srpen 2016 13:52

Já už bych ho odvolal dávno, ale nejsem členem vedení SKS.

Na svém FB profilu jsem minulou neděli konstatoval, že pokud nedokáží sešívaní porazit doma ani Příbram, že bude nejvyšší čas říci Dušanovi Uhrinovi pá pá. Po prvním hrůzném poločase, se židle pod trenérem klepala hodně, ale díky Mešanovičovi, zůstaly povinné tři body v Edenu. Nicméně ruku na srdce. Koho jiného bychom měli doma porazit, když ne nejslabší tým ligy.

Díky O2 TV jsem měl včera možnost sledovat zoufalý výkon Slavie ve Štruncových sadech. Ano, ze začátku to vypadalo nedějně, když se nějakým zázrakem povedlo vstřelit červenobílým (včera hráli v modrých dresech) vedoucí branku utkání. A to bylo ze strany Slavie vše. Pak se hrálo pouze na jednu branku a bylo jen otázkou času, kdy Viktorka zápas otočí. Poté už to byla pouze otázka skóre.

Pan Tvrdík tvrdil, že Dušan Uhrin je neodvolatelný, ale asi už nakonec zůstal se svým názorem jako kůl v plotě, protože dnes dopoledne vedení SK Slavia Praha rozhodlo o jeho odvolání z funkce trenéra a Josefa Jinocha z funkce sportovního ředitele klubu.

Otázkou zůstává co bude dál? V zákulisí už probíhají intenzívní jednání s potenciálními trenéry. Kozel, Látal nebo můj jmenovec? Nebo někdo úplně jiný? Uvidíme. Nezbývá než doufat, že to bude změna k lepšímu, ale to už doufáme dlouho a pořád nic.

 

 

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)