Třístupňová strategie islamizace

neděle 15. listopad 2015 20:28

Dosáhli jsme historického bodu, kdy si už nemůžeme dál dovolit dělat ze sebe vědomě hlupáky.

Muslimové používají 14 století stejný scénář. Vychází ze vzorce, který vytvořil pro muslimy jejich prorok Mohamed. Má tři etapy:

  1. etapa - Skrytá islamizace. Jde o stádium, kdy jsou muslimové ještě moc slabí, aby mohli bojovat. Navenek podporují toleranci, ale uvnitř ji nesdílejí a připravují se skrytě na islamizaci (džihád). Stavějí se do role obětí a pokoušejí se pro islám získat speciální výsady a privilegia.
  2. etapa - Defenzivní islamizace. Když jsou muslimové dost silní, aby mohli bojovat, ale ne dost, aby si mohli ostatní podrobit. Terorizují své nepřátele, zabíjejí kritiky a hledají ospravedlnění, že napadají ostatní skupiny obyvatelstva.
  3. etapa - Ofenzivní islamizace. Když jsou muslimové v převaze, podrobují si násilím všechny nemuslimy, snaží se rozšířit svou politickou moc a čistí důležitá islámská území od nemuslimů.

To je vzorec, který nacházíme v koránu, Hadithech a islámských komentářích. Když se milý čtenáři rozhlédneš po současném světě, sám si jistě dokážeš odpovědět na otázku v jaké etapě se nachází Islámský stát, Irán, Irák, Saudská Arábie, Nigerie, Etiopie, Francie, Belgie, Švédsko atd. 

U nás v Česku jsme evidentně zatím pouze v první etapě, ale pokud se nechceme dočkat druhé či dokonce třetí etapy, je třeba šířit osvětu, protože největším spojencem islámu na Západě je ignorance. Islamisté si nás nemohou podmanit fyzickou silou a tak dělají, co mohou, aby si podmanili naše myšlení. 

Kompletní materiál "Three Stages of Jihad" si můžete přečíst zde

Jo a ještě existuje nultá etapa: Absolutní nevědomost o islamizaci

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)