Když stádo někam běží, možná běží na jatka

pondělí 10. srpen 2015 19:55

Tepla jsou enormní a nerojí se pouze vosy a včely. Teplí vyráží opět do ulic. 

V čele "Prague Pride" půjde primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová, která nad průvodem převzala osobní záštitu.

Osobně jsem toho názoru, že tato akce je ostudou nejenom Prahy, ale potažmo celé naší společnosti. Bohužel je to jenom potvrzením toho, že naše republika je nejdekadentnější zemí světa. Agentura Bloomberg provedla v bezmála šesti desítkách států srovnání neřestí, od pití alkoholu přes cigarety, hazard až po kokain, a přidělila Česku Globální index neřesti (Global Vice Index) v hodnotě 68,94. Jsme tedy na prvním místě... 

Paní primátorka říká: "Dívám se na to jako občan a čistě jako žena, která kdyby měla homosexuálního syna, tak z toho nedělá žádný problém". Já na rozdíl od ní bych s tím problém měl. A velký. Styděl bych se nejenom za syna ale i za sebe, že jsem někde udělal ve výchově chybu. Homosexualita totiž není normální. Není to ale ani nemoc ale hřích.

Včera jsem v páteční příloze Hospodářských novin "Ego" vyluštil tajenku křížovky, kterou byla slova Winstona Churchila "Ať je strategie jakkoli krásná, občas je dobré se podívat na výsledky" a výsledkem "Prague Pride" nemůže být nic dobrého.

A teď mne můžete začít v diskuzi kamenovat...

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)