Hurá do kotle aneb škatulata hejbejte se

sobota 23. srpen 2014 14:02

Už jsem dlouho v Edenu nebyl a už se mi hodně stýskalo. 

Trenér Miroslav Koubek ve Slavii dlouho nevydržel a osobně si myslím, že to byla chyba. Sázka na ruské investory a nizozemského trenéra Pastoora nevyšla. Sestup byl do posledního kola minulé sezóny reálnou hrozbou a jen šťastnou shodou okolností se tak nestalo. 

Angažování Míry Beránka bylo krizovým řešením a počátek nové sezóny pod jeho vedením je nad očekávání těch největších optimistů nicméně si myslím, že Vikorka Plzeň bude dnes večer nad síly červenobílých. Rád bych se ale mýlil. 

Viktorka Plzeň překvapivě odvolala trenéra Uhrina a angažovala Miroslava Koubka pod jehož vedením je Plzeň v čele Synot ligy. Je ale taky pravdou, že pod jeho vedením Plzeň před 13 lety sestoupila, a část fanoušků Viktorie si to ještě pamatuje a ještě se s výměnou Uhrina za Koubka nesmířili. 

Slavia je neoblíbený soupeř plzeňské Viktorky a jsem proto zvědav, jak se to všechno dnes promítne do herního projevu obou mužstev a hlavně do konečného výsledku. Samozřejmě, že bych si přál, aby 3 body zůstaly doma, ale jsem realista a plichtu bych nepovažoval za neúspěch. Konec konců kdo by čekal, že sešívaní budou v nové sezóně bojovat na špici ligové tabulky. 

Osobně si bych si přál, aby Milan Škoda i dnes potvrdil, že je lepší útočník než stoper, přestože trenér Koubek si to loni nemyslel. Hlavně aby už do obrany mohl zase nastoupit Martin Latka. Bez něho by to bylo mnohem a mnohem těžší.  Na závěr přikládám jedno netypické foto pro pamětníky. Není to snímek z Edenu ale ze Žofína, z 5. ledna 2008

Latka.jpg

 

 

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)