Veřejné shromáždění na podporu Izraele a proti antisemitismu

čtvrtek 31. červenec 2014 19:25

Praha – Václavské náměstí, u koně středa 6. srpna 2014 od 17.00 hodin

Přijďte

·         podpořit legitimní právo Izraele na obranu

·         odsoudit taktiku lidských štítů a zneužívání budov OSN

·         dodat médiím trochu jiné obrázky

·         pozvednout hlas proti antisemitismu v Evropě

 

 Kdo, když ne my? Kdy, když ne teď?

 

Pořádá Mezinárodní křesťanské velvyslanectví Jeruzalém, www.icej.cz

 

Pomozte izraelským dětem

 

Tisíce izraelských rodin, zejména na jihu země, čelí už čtvrtý týden ostřelování raketami Hamásu. Sirény znějí i několikrát denně, ve dne i v noci, a doba pro útěk do krytu se podle vzdálenosti od Gazy pohybuje od 15 do 90 vteřin. Stresem z neustálého ohrožení trpí nejvíce děti.

 

Řada českých křesťanů se na nás obrátila s myšlenkou umožnit alespoň některým z těchto dětí a mladých lidí krátký oddech v České republice. V současné době již konkrétně jednáme o příjezdu skupiny 30 dětí z jihoizraelského Ašdodu, které u nás stráví v druhé polovině srpna dva týdny na speciálně připraveném táboře.

 

Organizátoři uskuteční tento mimořádný tábor ve svém volném čase a za režijní ceny. Na pokrytí nutných nákladů, např. na jídlo, ale potřebují peníze. Jednáme také o dalších nabídkách s podobnými podmínkami.  

 

Vyhlašujeme proto sbírku „Pomozte izraelským dětem“, jejíž výtěžek bude použit výhradně na financování pobytu izraelských dětí v ČR. Případný přebytek zašleme do ICEJ AID v Jeruzalémě na fond „Izrael v krizi“, z něhož se financují akutní potřeby spojené se současným konfliktem. Příspěvky můžete zasílat na účet ICEJ u Komerční banky, č  ú. 3747530257/0100, variabilní symbol 106.

 

Děkujeme!

 

Mojmír Kallus


Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)