Láska na druhý pokus

neděle 23. březen 2014 22:08

Celkem vydařený víkend mi ale trošku pokazila moje celoživotní láska, se kterou prožívám víc starostí než radostí, ale nikdy ji nevyměním za jinou. 

Myslím tím fotbalový klub mého srdce, ale pěkně po pořádku.

Sobotu jsem strávil celou pracovně. Dopoledne v bance a odpoledne na zahrádce. Neděle je však dnem odpočinku. Slavia bohužel nedokázal porazit doma v Edenu Jihlavu a potvrdilo se, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Tou vlaštovkou myslím nového nizozemského trenéra Pastoora, který asi do švestek nevydrží, ale třeba se mýlím.  Před tím mi však udělalo radost vydřené vítězství FK Čáslav nad SK Zápy, které skončilo výsledkem 1:0 pro domácí, když se po celý zápas bojovalo na téměř neregulérním terénu při průtrži mračen... UniCredit Bank Czech and Slovakia totiž není pouze hrdým sponzorem Champions League ale i FK Čáslav.

Promrzlý na kůži jsem si k večeři dal místo studeného piva horký čaj a online z Edenu. V této souvislosti jsem rád, že jsem dal přednost stadionu v Čáslavi před stadionem v Edenu, a po dnešku mne to koketování s myšlenkou, že bych mohl vyrazit na derby se Spartou, nějak přešlo.

Když jsem po večeři procházel nabídku televizních prgramů, zjistil jsem, že na slovenském kanálu DOMA budou dávat nějaký  romantický film s Jennifer Love Hewitt. Podíval jsem se tedy na ČSFD a o večerním programu bylo rozhodnuto.

O málokterém romantickém filmu se dá mluvit v superlativech. "If Only" k nim ale patří a je příkladem toho, že je možné natočit dojemný milostný příběh bez jakýchkoli příkras, klišé a žánrových stereotypů. Na filmu mi však vadila malá drobnost. Slovenský dabing. Proti slovenštině osobně nic nemám (pravý opak je pravdou), avšak Jennifer Love Hewitt hovořící slovensky mi nějak nesedla. Jinak se mi ale ten fim líbil. Hodně.

Pokud jste ho neviděli a pokud nemáte předsudky vůči romantickým filmům a navíc umíte anglicky, můžete si to vychutnat v originálním znění zde: http://www.youtube.com/watch?v=dO4DQuooKMk 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)