Exhejtman Rath se přepočítal

středa 9. říjen 2013 11:30

Na svátek svatého Václava jsem se zúčastnil slavnostního otevření zahrad Jezuitské koleje v Kutné Hoře, kde se děkovalo Davidu Rathovi a dalším korupčníkům. Bylo to sice o něm ale bez něho.

Tímto aktem vyvrcholil proces náročné rekonstrukce celé Jezuitské koleje, která se dle mého názoru povedla.

Nejsem ale žádný investigativní žurnalista a tudíž nechám na orgánech činných v trestním řízení, aby prošetřili veškerou Rathovu činnost včetně jeho kroků v souvislosti s kutnohorskou nemocnicí a rekonstrukcí Jezuitské koleje a přilehlého okolí. Nezbývá než doufat, že tyto nádherné prostory pomohou přilákat do Kutné Hory mnoho tuzemských i zahraničních turistů, a že kauza exhejtmana Davida Ratha bude prošetřena důkladně a nestranně. Možná ale nebude od věci připomenout, že rekonstrukci zahrad realizovala firma Metrostav a Rath s Pilátem byli samožejmě u toho.

rath_pilat.jpg

„Věřím, že realizaci projektu nepozdrží neočekávané události, a že se zde za rok touto dobou sejdeme u slavnostního otevření renovovaných zahrad pro veřejnost,“ řekl před rokem hejtman David Rath. Ani ve snu ho určitě nenapadlo, že on už teď u toho nebude a že bude mít úplně jiné starosti. A nejenom on ale i jeho soukmenovci. Neočekávaných událostí od té doby nastalo hodně.

 

otevreni.JPG

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)