100 let od narození Pepiho Bicana

pátek 27. září 2013 19:53

Od 280. derby věnované Josefu Bicanovi nic pozitivního neočekávám a Pepi Bican může být rád, že se toho nedožil. V takovém srabu snad sešívaní nikdy nebyli. 

V derby prý favorit nevyhrává, ale nedovedu si představit, že zítra Sparta nevyhraje.  Doma jsme v této sezóně ještě nevyhráli a skóre z posledních dvou domácích zápasů 0:11 je historickou ostudou. Plichta by byla zázrak, ale ty se prý dějí v Meždugorje. 

Sparta se drží na čele tabulky a předposlední místo červenobílých je pro fanoušky Slavie noční můrou nicméně platí, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Jsem zvědav, jestli v následujích dvou zápasech uhrajeme alespoň jeden bod. Ale třeba se opět stane zázrak jako loni, kdy Slavia překvapivě vyhrála v Plzni. 

Přiznávám, že nemám víru na to, že Spartu v Edenu porazíme, ale míč je kulatý a sešívaným jde o hodně. Rád bych viděl, že hráči nechají na hřišti duši...

Slavia.JPG

 

Hrát Pepiho Bicana jsem samozřejmě na vlastní oči neviděl, ale představuji si, že to ve své době byl takový Pan fotbalista jako je dnes Lionel Messi. 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)