Vyvolení nikoli ve vile ale v Edenu

sobota 31. srpen 2013 10:51

Říkejte tomu jak chcete. Štěstí nebo osud, ale jsem nesmírně šťastný, že jsem byl vylosován a patřil mezi vyvolené... 

Vyvolených Čechů totiž bylo málo. Pouze 1500, ale ti se ve vyprodaném Edenu ztratili a jediného Čecha, kterého jsem poblíž viděl, byl v brance Chelsea. Superpohár byl fakt SUPER a lepší to snad být ani nemohlo. Splnilo se mi dokonce i přání, aby to skončilo 2:2 a šlo se na penalty... 

Většinou jsem viděl v Edenu čarovat Martina Vaniaka, ale včera kouzlil v bráně Petr Čech. Nebylo mu to ale nic platné, protože Bayern to nakonec dotáhl do vítězného konce. Chybělo však pouze pár vteřin a mohla slavit Chelsea.

José Mourinho sice po zápase prohlásil, že prohrálo lepší mužstvo, ale to je věc názoru s kterým lze polemizovat, nicméně který nic nezmění na tom, že šťastnější jsou tentokrát fotbalisté a příznivci Bayernu Mnichov.

Mimochodem velkolepý byl už samotný slavnostní začátek zápasu. Byla to taková malá spartakiáda, ale běhal mi z toho mráz po zádech. To, co následovalo, však muselo potěšit každého fotbalového fanouška. Smutní asi byli pouze fanoušci Chelsea, kteří po neproměněné penaltě houfně začali opouštět stadion, a pravděpodobně vyrazili zapíjet žal do pražských hospod a barů.

Jenom mi je trochu líto, že až jednou o tom budu vyprávět vnoučatům, že v tom Edenu nehrála Slavia. Ale třeba se taky někdy dočkáme. V každém případě teď budu fandit Viktorce Plzeň. Jsem opravdu zvědav, jakou taktiku a strategii zvolí trenér Vrba. Pokud podobnou jako Mourinho, nemuselo by to dopadnout špatně...

Jakub Kohák není Čech (Petr)

1.JPG

 

Fanoušci Bayernu jsou taky červenobílí 

2.JPG

 

V Edenu byli ale i Slavisté

3.JPG

 

Radujicí se fanoušci Bayernu

4.JPG

 

Závěrečná děkovačka

5.JPG

 

A koho to zajímá a neměl možnost to vidět ani u televizní obrazovky, nabízím tuto malou rekapitulaci:

http://www.youtube.com/watch?v=9AIjIm1M9Og

 

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)