Pochod pro rodinu

úterý 6. srpen 2013 19:47

Lesby, gayové, bisexuálové a translidi se opět chystají do průvodu Prague Pride, aby se veřejně chlubili svou odlišnou sexuální orientací a média jim už dělají reklamu. 

Já si dovolím na tomto místě udělat reklamu jinému pochodu, přestože se ho osobně nezúčastním, protože průvody nemám rád. Mám k nim odpor už od dětství, kdy to bylo pro každého na 1. máje povinnost. Tedy alespoň pro dítka školou povinná.

Mladí křesťanští demokraté (MKD) pořádají v sobotu 17. 8. 2013 pod záštitou České biskupské konference, kardinála Mons. Dominika Duky, biskupa Mons. Ladislava Hučka a senátora Jiřího Čunka již IV. ročník Pochodu pro rodinu, který se uskuteční ve stejný den jako plánovaný pochod Prague Pride. 

"Tento, již IV. ročník pochodu za práva tradiční rodiny, chápeme jako příležitost poukázat na současnou situaci, kdy zájmy tradiční rodiny nejsou dostatečně hájeny a slovo rodina jako hodnotový pojem čím dál více ztrácí na svém významu. Považujeme tento fakt za znepokojivý i s ohledem na události ve Francii a jiných zemích západní Evropy z posledních měsíců, kde jsou lidé za podporu tradiční rodiny pronásledováni či dokonce perzekuováni," říká předseda MKD Petr Jurčík.

Trasa letošního pochodu začne ve 12:30 v ulici U Obecního domu a povede přes Staroměstské náměstí a Karlův most až na Klárov, kde bude pochod ukončen. Po skončení pochodu bude v kostele u sv. Jiljí sloužena bohoslužba.

Je mi jasné, který pochod bude mít těch účastníků víc, a o to víc je mi z toho smutno. Osobně bych byl nejraději, aby se nemusel konat ani jeden, protože většina občanů ČR zastává názor, že "Rodina je základ státu a existence národa". Bohužel realita je taková jaká je a tento můj příspěvek na tom nic nezmění. Mlčet ale nechci a nebudu

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)