Je 5 minut po dvanácté

středa 1. květen 2013 19:47

a nic s tím nenaděláme.

Ve svém minulém blogu jsem trošku zavzpomínal na prvomájové průvody ze svého mládí, po kterých se mi opravdu nestýská. Ani dnes jsem se žádné manifestace či demonstrace nezúčastnil, protože jsem měl smysluplnější program. 

Byli jsme na návštěvě u mé maminky v Benátkách nad Jizerou. Cestou jsme se zastavili v Poděbradech, kde jsme si načepovali domů místní minerálku, zašli jsme na dobrý oběd a na kolonádě jsme si koupili i lázeňské oplatky. Bohužel na nějakou delší procházku to nebylo, protože nám bylo dost zima. A to bylo 5 minut po dvanácté.

IMG_2476.JPG

Ani v Benátkách nebylo počasí o mnoho lepší a tak jsme s maminkou strávili sváteční odpoledne v teple domova. Cestou domů se ale vyčasilo a tak mne napadlo, že bychom se mohli jít podívat na naši novou rozhlednu na Kaňku, která byla včera slavnostně otevřena. Více k tématu zde.

Dnes v podvečer tam bylo zvědavců víc než dost a věřím, že i v budoucnu nebude mít rozhledna o návštěvníky nouzi. Podívat se na Kutnou Horu trošku z nadhledu rozhodně stojí za to. Dnes ovšem viditelnost nebyla nejlepší a tak jsem panoramata nezvěčnil. Rozhlednu a přilehlou restauraci jsem ale pro vás vyfotil:

IMG_2485.JPG

IMG_2486.JPG

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)