Favorit derby nevyhrává?

sobota 13. duben 2013 13:30

Byl bych rád, kdyby to byla pravda, ale obávám se, že dnes to nehrozí...

Forma Sparty je úplně jinde než forma červenobílých. Na podzim to byl zázrak, když v Edenu Slavia Spartu porazila díky trefě Martina Latky, který už Slavii nepomůže ani v obraně ani v útoku. Od té doby Sparta neprohrála a její současná forma je famózní. Řekl bych, že jsou na tom dokonce líp než Viktorka Plzeň. 

Slavia si bohužel o boji o titul může nechat jenom zdát, protože má opačné starosti a trenér sešívaných Rada má nůž na krku. Je otázkou, zda-li by ho zachránilo vítězství v dnešním 279. derby pražských S.  Jednou už Spartu porazil, ale Lavičkovi se to ještě nepodařilo ani jednou ze čtyř pokusů. Lístky jsou vyprodané, ale Česká televize chystá velkou show, která začne už v 17,45 přestože výkop je až v 19,15.

Na Letné ovšem budou mít rozhodující slovo samotní hráči. Abych byl upřímný, moc se na dnešní fotbalový večer netěším, protože jsem realista. Musel by se stát zázrak jako tomu bylo na podzim. To jsme ale ještě měli Latku. 

O to víc se těším na golfové Masters. Jen o jednu ránu za Tigerem Woodsem je světová dvojka Rory McIlroy stejně jako Sergio García. Závěr turnaje si zahraje také čtrnáctiletý Číňan Kuan Tchien-lang což je bomba. 

Nechybělo moc a světová jednička mohla po druhém kole golfového turnaje Masters v Augustě být na první pozici. Čtyři jamky před koncem však Woodse rozhodil smolný odraz míčku od praporkové tyče a propadl se na dělené sedmé místo s průběžným výsledkem tři rány pod par. Tomu se říká pech: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4pypBcKWHBg

 

 

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)