Žáby za 395,- Kč

sobota 30. březen 2013 19:08

Byly k mání dnes odpoledne na Sedlecké pouti

Sluníčko si na chvíli přestalo hrát na schovávanou a 8 stupňů Celsia mi pocitově přišlo jako jarní. Nicméně  teplo vypadá jinak a prý má zase sněžit. Tak jsme nezůstali sedět za kamny a šli jsme se podívat na tradiční Sedleckou pouť. Když byly děti malé, chodili jsme tam každý rok, ale děti už mají jiné zájmy a tak například loni jsem dal přednost pobytu v přírodě  daleko od lidí vzhledem k tomu, že před rokem touto dobou bylo už léto.

Kdo má rád adrenalín, ten si určitě přijde na své, ale nesmí mít hluboko do kapsy. Nicméně cenové relace neřeším, protože já jsem tímto druhem zábavy skončil ještě jako teenager. Řetízák bylo mé maximum a na dnešní atrakce bych nešel ani kdyby byly zadarmo.  Zaplatit za pár minut adrenalínu 200,- Kč a pak jít zvracet, to opravdu není nic pro mne. 

Prošli jsme poutí, kde bylo lidí jako máku, koupil jsem si 150 gramů sekaného tureckého medu, udělal pár fotek a šli jsme domů. Jaká byla atmosféra dnešního odpoledne a co všechno se tam dalo koupit můžete posoudit sami :-)

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)