Zástupcem Boha na zemi není papež

úterý 12. březen 2013 22:14

ale Lionel Messi

O dnešku jsem měl úplně jiné představy než jak to nakonec dopadlo. Vstával jsem již o šesté, abych úderem sedmé si mohl v Lidlu koupit ke snídani teplé a voňavoučké croissanty. Měl jsem totiž v plánu výjimečně posnídat v práci a nikoli doma. Důvod byl prostý. Chtěl jít odpoledne do sauny, ale člověk míní a Bůh mění. 

Sauna se nekonala, protože pracovní povinnosti mi to nedovolily, a hlavně jsem hodlal stihnout od začátku odvetný zápas FC Barcelona vs AC Milán. Novináři Barcelonu předem odepisovali, že prý je v krizi a že nemá formu. Netvrdili to ovšem jen novináři, ale i můj vlastní syn, který tvrdí, že Ronaldo je lepší fotbalista než Messi. Dnešní večer se ovšem fotbalisté Barcelony rozhodli ukázat světu, že jejich herní pojetí rozhodně v krizi není . Už první poločas ukázal, kdo je na hřišti pánem a kdo je nejlepším fotbalistou vesmíru.

Barcelona zažívá nádherný fotbalový večer a diváci z celého světa u televizních obrazovek také. AC Milán prostě dnes večer na Barcu nemá. Tyto řádky píši v 60. minutě a do konce zápasu zbývá ještě půl hodiny. Stav je 3:0 ale jedna povedená akce italského klubu by mohla znamenat pro domácí celek velkou tragédii. Ale v tom je právě krása fotbalu. Nic není předem rozhodnuto a bojuje se do poslední minuty... 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)