Ježíš Kristus byl skutečně nevinný pane Rathe

pátek 7. září 2012 19:37

aneb kam se hrabe Goebbels

Už dlouho tohoto politika ignoruji, protože jsem mu nikdy nevěřil, a tudíž všechna jeho slova beru s rezervou. Neměl jsem tudíž většinou čas ani chuť poslouchat jeho minulé poslanecké projevy a neměl jsem to v plánu ani dnes. Nicméně kolega Lupoměský mne přivedl k tomu, abych si alespoň pustil TV. 

Tam jsem se kromě jiného dozvěděl i to, že exhejtman ze sebe dělá mučedníka a že se dokonce srovnává s Ježíšem Kristem. To je ovšem nebetyčná drzost, ale u MUDr. Ratha to bohužel skutečně není nic nového. 

Nechci se v tom víc patlat, protože tento člověk asi není schopen nějaké sebereflexe natožpak nějakého pokání. Jenom nechápu, proč se ho ještě tolik lidí zastává s tím, že pan doktor umí mluvit...

V této souvislosti musím konstatovat, že jistý Dr. Paul Joseph Goebbels byl talentovaným řečníkem a hlavně obávaným demagogem, který se při dosahování svých cílů neštítil ničeho. 

Ježíš Kristus na rozdíl od MUDr. Ratha nikdy nezhřešil a trpěl skutečně nespravedlivě. Obětoval se totiž kvůli nám všem. Pan Rath ovšem vždy myslel především na sebe a na svůj vlastní prospěch. 

 A teď promiňte, musím už končit. Jdu se trošku odreagovat při nových dílech seriálu "Vyprávěj"

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)