Ten, který zabil Mrtvé moře

čtvrtek 20. říjen 2011 20:44

Každý z nás asi zná nějaký vtip o chlápkovi, který se narodil ve srubu, který si postavil vlastníma rukama, a který když dělá kliky, tak nezvedá své tělo ze země, ale stlačuje Zemi dolů.

Málokdo už ale možná ví, že Chuck Norris je zapáleným křesťanem, která hodně investuje do rozšiřování Biblí ve státních školách v Texasu, do boje s drogami a prevence kriminality mladistvých skrze podporu bojových umění.

Když si zadáte do Googlu, že chcete najít Chucka Norrise, objeví se hláška, že Google Chucka Norrise hledat nebude, protože ví, že ho nenajde, radí vám raději utéct, než si Chuck Norris najde vás (Google won't search for Chuck Norris because it knows you don't find Chuck Norris, he finds you).

V této souvislosti si dovolím čtenářům doporučit knihu "Jaký je doopravdy Chuck Norris - fámy a fakta". Kniha má 101 kapitol a v každé z nich Chuck komentuje různé vtipy historkou z natáčení či ze života. Na konci kapitoly pak uvádí zásadu, která se vztahuje k danému tématu a podle které se řídí. Tím, že se Chuck Norris asi před deseti lety stal křesťanem, projevuje se v těchto zásadách jeho víra. V poslední kapitole pak popisuje, jak se s Ježíšem osobně setkal.

Jinak doporučuji juknout se na stránky www.chuckcode.cz

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)