Končíme pánové aneb Casa Serena Open 2011

neděle 2. říjen 2011 17:52

"Golf a sex jsou jediné věci, které muži dělají s radostí, aniž by v nich byli dobří",

říká trefný citát neznámého autora. Nicméně mnozí golfisté se mnou určitě budou souhlasit, že se jedná o sport, kde vášně a city hrají velkou roli.

Pomalu ale jistě se však blíží doba, kdy většina z nás odloží své golfové "nádobíčko" do skříně či do garáže a zůstane už nám v lepším případě jenom ten sex. Ale co si budem namlouvat. Už to není jako za mlada. Někdo je sice dobrý v golfu i na stará kolena, ale mnozí byli v sexu mizerní i když byli mladí. Některé čtenáře by možná zajímalo, jak jsem na tom já, ale nemyslím si, že by bylo vhodné uvádět na blogu nějaké intimnosti.  Nicméně vás mohu ujistit, že na stará kolena mi zatím ten sex jde líp než golf, protože jsem s ním začal teprve nedávno. Usilovně však pracuji na zlepšení a beru si příklad z těch nejlepších.

Například na golfovém turnaji Casa Serena Open na Roztěži u Kutné Hory (European Senior Tour), kde jsem bedlivě sledoval jedenapadesátiletého Angličana Barryho Lanea, který ve finále zahrál 69 ran, 2 pod par, a s celkovým skórem 15 ran pod par vytvořil rekord v historii turnaje, když zvítězil o dvě rány před Australanem Peterem Fowlerem.

Na momentkách jde Barry Lane tvrdě za vítězstvím. Dvěma českým zástupcům Janu Juhaniakovi a Jiřímu  Seifertovi se ve finále nedařilo a skončili až na 62. resp. 67. příčce což sice není žádná sláva, ale co bych za to dal, kdybych to uměl jako oni. Velkým úspěchem je totiž skutečnost, že se vůbec mezi nejlepší seniory světa kvalifikovali.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.jpg

11.jpg

Toliko pro dnešek na téma golf, ale hraje se také Gambrinus liga, kde se taky dějí hodně zajímavé věci. Trenér Slavie Praha Petrouš sice dokázal dovést sešivané k vydřenému vítězství nad Olomoucí 1:0, ale stejně už to má spočítané. Do Edenu příchází Sparťan František Straka. Netroufám si tipovat, zda-li to bude změna k lepšímu, ale doufám, že ano.

 

říká trefný citát neznámého autora. Nicméně mnozí golfisté budou určitě souhlasit, že se jedná o sport, kde vášně a city hrají velkou roli. Pomalu ale jistě se blíží doma, kdy většina z nás odloží své golfové "nádobířko" do skříně či do garáže a zůstane už nám v lepším případě už jenom ten sex, ale co si budem namlouvat. Už to není jako za mlada. Někdo je dobrý v golfu i na stará kolena a mnozí byli v sexu mizerní i když byli mladí. Některé čtenáře by určitě zajímalo, jak jsem na tom já, ale nemyslím si, že blog je tou správnou platformou,kde by si člověk měl otevřít své srdce. Nicméně mohu čtenáře ujistit, že na stará kolena mi zatím ten sex jde líp než ten golf, ale usilovně pracuji na tom, abych se zlepšil. Beru si příklad z těch nejlepších.
Například na golfovém turnaji Casa Serena Opene na Roztěži u Kutné Hory (European Senior Tour), kde jsem bedlivě sledoval jedenapadesátiletého Angličana Barryho Lanea, který ve finále zahrál 69 ran, 2 pod par, a s celkovým skórem 15 ran pod par vytvořil rekord v historii turnaje, když zvítězil o dvě rány před Australanem Peterem Fowlerem.
Na momentkách jde Barry Lane tvrdě za vítězstvím. Dvěma českým zástupcům Janu Juhaniakovi a Jiřímu  Seifertovi se ve finále nedařilo a skončili až na 62. resp. 67. příčce což sice není žádná sláva, ale co bych za to dal, kdybych to uměl jako oni. Velkým úspěchem je totiž to, že se vůbec mezi nejlepší seniory světa kvalifikovali.

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)