Z bláta do louže aneb chybička se vloudila

pátek 7. leden 2011 16:01

Nikoli pan Michálek ale poradce prezidenta pan Hájek je hodně divná postava bez ohledu na to, že s ním souhlasím například v tom, že Darwinova evoluční teorie je blud. Nicméně jeho tendence věřit všelijakým konspiračním teoriím dosáhla patologického stupně, kdy si je sám začal vymýšlet. 

Hájek se kloní k názoru, že Usáma bin Ládin, tak jak ho známe z televize, nikdy neexistoval, a teď přišel s myšlenkou, že Libor Michálek je jehovista s tím, že navrhl vyzkoušet na panu Michálkovi transfúzi krve (svědkové Jehovovi totiž odmítají krevní transfúze přijmout). Vzhledem k tomu, že vím na 100% že pan Michálek je asi takový jehovista jako já, kladu si otázku, komu prospěje tato jedovatá slina. Pravdě určitě nikoli, ale může pomoci těm, kteří se potřebují pana Michálka zbavit, protože si dovolil říci nahlas že "císař pán je nahý".

V dnešních Lidovkách se v posledním slovu zamýšlí Petruška Šustrová nad kauzou Drobil a dochází k závěru "že se nám transformace od komunismu moc nepovedla, že se naše společnost transformovala do něčeho, co se slušnému člověku opravdu nemůže zamlouvat". S tím nelze nesouhlasit.

 

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Jiří Beránek

Nač momentálně myslím a co mne v poslední době zaujalo ...

Dlouholetý zaměstnanec České národní banky. Nyní OSVČ

REPUTACE AUTORA:
8,99 (VIP)